Počasí pouťovému fotbalu v Nezdřevě přálo

Přípravy pouťového fotbalového turnaje v Nezdřevě vždycky poznamenávají dohady, jaké bude počasí. Všichni sledují meteorologické předpovědi dlouho dopředu, i když každý ví, že prognózy se mění mnohem rychleji než košile. Naštěstí letos bylo počasí k fotbalu vlídné žádné vedro a slibované přeháňky se nedostavily.

Jinak jsou jednotlivé úkoly, jež pořádání turnaje vyžaduje, už léta předurčeny osvědčeným členům sportovního klubu, takže přípravná schůze opět proběhla rychle a jen potvrdila obvyklé postupy. Brigáda na hřišti ve čtvrtek odpoledne, doladění v pátek, postavení tanečního parketu po skončení turnaje, úklid hřiště v neděli dopoledne.

Kvůli souběhu nezdřevské a horažďovické pouti v letošním roce chyběla Stará garda Horažďovice, zato se poprvé zúčastnili hráči FK Bezděkov. Po loňském posledním místě se tentokrát výběr domácího SK hodně polepšil. Hrál hezkou kombinační kopanou, nebál se do svých řad zapojit velmi mladé hráče (Dominik Palečko), ani dívčí posilu (Kateřina Vaněčková) a přestože někteří hráči spálili řadu vyložených šancí, dokázal turnaj vyhrát.

Zde jsou výsledky:
BezděkovKasejovice 2:3 (branky: J. Šulc, ČadaR. Horal, vlastní, Chaloupka)
Bezděkov Nezdřev 1:5 (branky: ČadaVaněček 2, Chlanda, Ostříž, Jiřinec)
NezdřevKasejovice 0:3 (branky: Vaněček 2, Hucek).

Večer po sportovním zápolení byl vyhrazen tanečnímu povyražení, které za vydařeného hudebního doprovodu skupiny Exil a všeobecně dobré nálady skončilo více než dvě hodiny po půlnoci.

IWC Replica Watches https://www.iwcwatchblog.com

Omega Replica Watches www.omegaimitation.com