HRY BEZ HRANIC - 2. ročník

Pod záštitou Obce Hradiště uspořádala skupina nadšenců II. ročník soutěže „HER BEZ HRANIC“ v sobotu 28.6.2008. Soutěžního klání se zúčastnilo šest týmů : Hradiště, Oselce, Mladý Smolivec, Nezdřev, Kasejovice a Chanovice. Soutěžilo se v šesti disciplínách, které souvisí s historií a tradicemi obce Hradiště.

Byly to:

- Těžba dřeva ve Vrchu
- Nošení vody do kaverny
- Jak upytlačit rybu
- U kováře Lehečky
- Cesta do mlýna
- Překvapení na konec-skládání puzzle.

Díky sponzorům čekaly na soutěžící lákavé ceny jako např. manipulační schůdky, protiskluzové podložky, potahy na žehlící prkna a různé druhy uzenin .
Na stupni vítězů stanulo družstvo Mladého Smolivce, které získalo putovní pohár a zároveň vylosovalo Obec Chanovice jako pokračovatele III. ročníku „Her bez hranic“. Na dalších místech se umístily:

2. místo: Obec Chanovice
3. místo: Obec Oselce
4. místo: Obec Nezdřev
5. místo: Obec Hradiště
6. místo: Město Kasejovice.

omega replica watches

Akci navštívilo cca 500 lidí a mezi nimi i pozvaní hosté náměstek ministra pro místní zozvoj Ing. Jiří Vačkář a náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, mládeže a sport MVDr. Václav Červený.

30.7.2008 - Správce