Erb obce Nezdřev
Oficiální stránky obce na území okresu Plzeň jih v západní části Blatenské vrchoviny

Kasejovičtí vyhráli turnaj v Nezdřevě

 

Fotbalistům v Nezdřevě v sobotu 13. srpna počasí přálo. Většinou bylo pod mrakem a žádné tropy, které předpovídali meteorologové ještě před pár dny, se nekonaly. Sešlo se víc diváků, než bylo v posledních letech obvyklé a po čase se opět zúčastnila čtyři mužstva. Ve dvou týmech se uplatnily i dívky: za Řesanice/Újezd nastoupila Míša Chárová, za Slatinu mladá Šůsová a nehrály špatně, což ocenili i diváci.

Snad poprvé byl v Nezdřevě viděn čistý hattrick. Svými trefami zařídil Staré gardě Kasejovice vítězství ve finále David Fiala. Skóre zápasu proti SK Nezdřev otevřel hostující Adamec. Ve druhé půli nejprve vyrovnal domácí Čada, ale pak přesné střely vysílal už jen uvedený hrdina.

Zde jsou zbývající výsledky: Řesanice/Újezd - SG Kasejovice 1:2, SK Nezdřev - FK Slatina 2:1, o třetí místo FK Slatina - Řesanice/Újezd  2:0.

Večerní taneční zábavu provázel v Nezdřevě již osvědčený VEGA band. O zpestření se postaraly čtyři bubenice a jeden bubeník vystupující pod jménem Ritmo Factory. Jejich dvě rytmické vložky na začátku večera podnítily k pohybovému sebevyjádření přítomné malé děti. A dospělí se nechali zlákat k tleskané spolupráci s vystupujícími. Nevšední zážitek zařídil a honoroval jeden z nezdřevských chalupářů.

Jedinou skvrnkou, o níž však diváci ani sportovci nemohli vědět, byl fakt, že při čtvrteční přípravě se povedlo postavit stan pro návštěvníky až na třetí pokus. Kdo se však dokáže vyhnout občasným omylům?

Letošní pouťový turnaj, včetně následující zábavy, byl příjemnou příležitostí zapomenout na ekonomické a další vnější trable – poděkování patří hráčům, muzikantům, divákům i organizátorům.

Jiří Čepelák

 

 

 

 

Autor
29.8.2022 - Správce
Obec Nezdřev: Adresa: Nezdřev 9, 335 44 Kasejovice
Telefon: 371 595 609
Email: obec.nezdrev@sporknet.cz
Odkazy: Město Kasejovice: www.kasejovice.cz
CzechPoint: www.czechpoint.cz
Portál Veřejné správy: portal.gov.cz
Krajský úřad: www.kr-plzensky.cz
Informace o stránkách: Prohlášení o přístupnosti stránek
Tvorba stránek: www.ptweb.cz
Grafický návrh: www.jak.cz