Nezdřevské děti se rozloučily se svým hřištěm

Na dvacítku brigádníků čekala v Nezdřevě v sobotu 21. května řada úkolů. Opravit jeden z menších nájemních rybníků, na čističce odpadních vod vyčistit lapák písku a stoku, posekat trávu na veřejných prostranstvích, naštípat obecní dříví a zejména demontovat plot a atrakce na dětském hřišti.

Děti se naposled sklouzly, naposled si vyzkoušely prolézačky a pak už jen přihlížely (ale také pomáhaly) likvidaci svého hřiště. Byl na něm už znát ten neblaze známý zub času – zvláště na plotu. A hradba, na níž byl umístěn, také nevypadala místy úplně bezpečně.

Firma, s níž obec uzavřela smlouvu o celkové obnově hřiště včetně osazení nových atrakcí, se zavázala, že do srpnové pouti svou práci zvládne. Best Replica Watches

Až se v obnoveném parčíku děti objeví, jistě si brzy osvojí nové atrakce a budou na nich skotačit stejně rozpustile, jako na těch starých. Přejme jim to.

hermes outlet

31.5.2022 - Správce