Erb obce Nezdřev
Oficiální stránky obce na území okresu Plzeň jih v západní části Blatenské vrchoviny

Penalty v Nezdřevě zvládli Kasejováci

Sobota 14. srpna byla docela žhavá, a tak se fotbalisté na tradičním nezdřevském turnaji vůbec nezlobili, že pořadatelé trochu zúžili už tak dost malé hřiště. Dva zápasy skončily nerozhodně, a proto musely rozhodnout penalty. Při nich prokázala své schopnosti Stará garda Kasejovice. Nejdříve porazila po nerozhodném výsledku 1-1 spojený tým Oujezda a Řesanic 4-2, který prohrál i druhý zápas s domácím SK 2-1. Ve finále, které skončilo 2-2, pak nad Nezdřevem na penalty zvítězila 3-0.

Pohodu sportovního a společenského svátku poněkud narušil příjezd policie, která hledala pohřešovaného rekreanta Bohouše, vlastnícího chajdu u nedalekého rybníka. Za pomoci vrtulníků byl bohužel později nalezen utonulý.

Nicméně pouťová taneční zábava, na níž vyhrával VEGA band, končila jako obvykle až po půlnoci.

Jiří Čepelák

1.9.2021 - Správce
Obec Nezdřev: Adresa: Nezdřev 9, 335 44 Kasejovice
Email: obec.nezdrev@sporknet.cz