Penalty v Nezdřevě zvládli Kasejováci

Sobota 14. srpna byla docela žhavá, a tak se fotbalisté na tradičním nezdřevském turnaji vůbec nezlobili, že pořadatelé trochu zúžili už tak dost malé hřiště. Dva zápasy skončily nerozhodně, a proto musely rozhodnout penalty. Při nich prokázala své schopnosti Stará garda Kasejovice. Nejdříve porazila po nerozhodném výsledku 1-1 spojený tým Oujezda a Řesanic 4-2, který prohrál i druhý zápas s domácím SK 2-1. Ve finále, které skončilo 2-2, pak nad Nezdřevem na penalty zvítězila 3-0.

Pohodu sportovního a společenského svátku poněkud narušil příjezd policie, která hledala pohřešovaného rekreanta Bohouše, vlastnícího chajdu u nedalekého rybníka. Za pomoci vrtulníků byl bohužel později nalezen utonulý.

Nicméně pouťová taneční zábava, na níž vyhrával VEGA band, končila jako obvykle až po půlnoci.

Rolex Replica Watches Rolex Replica www.megaroelx.com

1.9.2021 - Správce