Nezdřevský hasičský bál opět nezklamal

Byl to v sobotu 1. února v Nezdřevě takový obvyklý hasičský bál. I když při tak teplém počasí se snad ještě nekonal. Tým pořadatelů se už pár let nemění, jejich zkušenosti se každým rokem zvětšují a drobné nedostatky se vždy snaží napříště vyloučit. I proto byly přípravy i samotný průběh akce bez zádrhelů.

Po loňské spokojenosti si hasiči zase zamluvili účinkování kapely Minimax a udělali dobře. Hlavní losované ceny z tomboly, která byla ještě rozsáhlejší než loni, si tentokrát docela rovnoměrně rozdělili hosté z Řesanic, Bezděkova a místní a něco zbylo i na Plzeňáky a Pražáky. Spokojeni však patrně mohli být všichni, vždyť na 800 poukázek připadlo 400 cen a návštěvníků bylo něco přes stovku.

Byl to takový běžný nezdřevský hasičský bál. Plný zábavy, uvolnění a zapomnění na všední strasti. Nic víc ani místní hasiči nechtěli.

www.hermesoutletsmall.com

4.2.2020 - Správce