Nezdřevský ohňostroj

Po roční přestávce zaviněné nepřízní počasí se letos v Nezdřevě opět novoroční paráda konala. Loni byl ohňostroj odvolán, protože kvůli silnému větru byly obavy, že by nějaká zalétlá jiskra mohla způsobit požár.

Jak vtipně poznamenal po skončení pestrobarevné podívané jeden z diváků: Letos to bylo mnohem lepší než loni. Nutno ovšem podotknout, že firma Ohňostroje Bystřický z Blovic připravila pro letošní rok dosud nejdelší a také nejhezčí světelné divadlo, jaké kdy bylo na nezdřevské obloze k vidění.

Téměř stovce přihlížejících zastupitelé obce nejen popřáli mnoho štěstí v roce 2020, ale zároveň se pokusili zahřát je v lehkém mrazíku horkým jemně opojným nápojem. Nový rok začal v Nezdřevě docela mile, na tom se všichni shodli.

swiss replica watches

2.1.2020 - Správce