Výlov Oudola stál za to

Jeden z nezdřevských rybářských spolků se rozhodl slovit v sobotu 2. listopadu svůj pronajatý Spodní Oudol. Výlov byl nečekaně vydařený. Spousta násady kaprů, přitom také slušné množství ryb vhodných ke konzumaci včetně dvou parádních štik, jedna z nich hned večer zachutnala osazenstvu místní hospody.

Kromě vyprošťování ryb z vody a bahna však bylo v plánu také vylepšení rybníka. Zbudovaly se schody u čapu i u přepadu a upravil se severní břeh nádrže do podoby téměř dokonalé.

Přes den sice chvilkami přeprchalo, ale po poledni se slunce prodralo skrz mraky tak silně, že přítomným bylo až horko, a tak byli rádi, že občerstvení bylo zajištěno v míře dostatečné. Radostný pocit z celé akce násobila účast několika zvědavých dívenek, kterým rodiče nabízeli pohledy na ryby přemísťované do kádí. Evička, Amálka, Natálka a další mají jistě velký zážitek z té krásné soboty. A nebylo to jen lovení a práce, ale i společenská záležitost sbližující místní s víkenďáky, děcka a dospělé. Prostě přirozený průběh života, jaký si přejeme.

hermes outlet

2.12.2019 - Správce