Erb obce Nezdřev
Oficiální stránky obce na území okresu Plzeň jih v západní části Blatenské vrchoviny

Výlov Oudola stál za to

 

Jeden z nezdřevských rybářských spolků se rozhodl slovit v sobotu 2. listopadu svůj pronajatý Spodní Oudol. Výlov byl nečekaně vydařený. Spousta násady kaprů, přitom také slušné množství ryb vhodných ke konzumaci včetně dvou parádních štik, jedna z nich hned večer zachutnala osazenstvu místní hospody.

Kromě vyprošťování ryb z vody a bahna však bylo v plánu také vylepšení rybníka. Zbudovaly se schody u čapu i u přepadu a upravil se severní břeh nádrže do podoby téměř dokonalé.

Přes den sice chvilkami přeprchalo, ale po poledni se slunce prodralo skrz mraky tak silně, že přítomným bylo až horko, a tak byli rádi, že občerstvení bylo zajištěno v míře dostatečné. Radostný pocit z celé akce násobila účast několika zvědavých dívenek, kterým rodiče nabízeli pohledy na ryby přemísťované do kádí. Evička, Amálka, Natálka a další mají jistě velký zážitek z té krásné soboty. A nebylo to jen lovení a práce, ale i společenská záležitost sbližující místní s víkenďáky, děcka a dospělé. Prostě přirozený průběh života, jaký si přejeme.

Jiří Čepelák

hermes outlet


 
Autor
2.12.2019 - Správce
Obec Nezdřev: Adresa: Nezdřev 9, 335 44 Kasejovice
Telefon: 371 595 609
Email: obec.nezdrev@sporknet.cz
Odkazy: Město Kasejovice: www.kasejovice.cz
CzechPoint: www.czechpoint.cz
Portál Veřejné správy: portal.gov.cz
Krajský úřad: www.kr-plzensky.cz
Informace o stránkách: Prohlášení o přístupnosti stránek
Tvorba stránek: www.ptweb.cz
Grafický návrh: www.jak.cz