Nezdřevskou hospodu déšť mnoho let neohrozí

Ta střecha nebyla ve stavu přímo dezolátním, ale letitá už byla a do kritické situace se možná kvůli nepříznivému počasí mohla dostat nečekaně rychle. Proto zažádalo obecní zastupitelstvo Krajský úřad v Plzni o dotaci na její opravu. Odbor regionálního rozvoje žádosti vyhověl a 300 000 korun na nezdřevské konto poslal.

Ve výběrovém řízení zakázku získal místní podnikatel Jan Bláha, v jehož prospěch mluvila nejnižší nabídnutá cena. Během srpna byla nová krytina položena, objekt získal nové okapy a obec z vlastních prostředků přidala k dotaci zbývajících 160 000 korun.

V nezdřevské hospodě tak dál poteče bernard i jiné nápoje a déšť pohodu sousedských setkání ohrožovat nebude.

Rolex Replica Watches Rolex Replica www.megaroelx.com

2.9.2019 - Správce