Rybářské závody v Nezdřevě nepotřebují vítěze

Rolex GMT-Master II Replica

Po loňských vydařených rybářských závodech na nezdřevském Oudole se spolek nájemců tohoto rybníka rozhodl akci zopakovat. Sobota 20. dubna předvedla počasí přímo ukázkové, a tak nebylo divu, že hráz byla už před druhou odpoledne plná rybářů. A věřte nevěřte, převažovala mládež do 15 let.

Opět vládla přátelská pohoda. Během odpoledne tentokrát nedošlo k žádné ani té nejmenší nehodě. Jediné, co zamrzelo, byla skutečnost, že okolo 16. hodiny se většina rybářů vzdala naděje na pořádný úlovek a Oudol opustila.

Snad byla na vině nespokojenost s velikostí ryb, které se sportovně pouštěly zpátky do vody. Možná příliš prudké sluníčko, i když občerstvení bylo zajištěno. A třeba to způsobily nějaké velikonoční závazky účastníků. Kdo ví?

Událost, na kterou se obeznámení těšili, nastala právě okolo čtvrté hodiny. Dvakrát se na břehu rybníka ozval výstřel ze spolkového děla Nezdřev. To vymyslel, vyrobil a sestavil k radosti své i druhých místní nadšenec, znalý zbraňových systémů a mistr truhlářského řemesla. Dvě šlupky, jež z děla zazněly, diváci nadšeně kvitovali, leč autor stále mrmlal a byl s čímsi nespokojený.

Ale což, odpoledne to bylo příjemně prožité, zbylé pohoštění se později dojedlo v hospodě a do příštích závodů snad ryby dorostou do kapitálních rozměrů.

swiss replica watches

23.4.2019 - Správce