V Nezdřevě zahrálo Plektrum

Večer v pátek 22. března se sál nezdřevské hospody rozrachotil muzikou chebské skupiny Plektrum. Síla jejich aparatury prý vyhnala červotoče z dřevěného vybavení sálu.

Pro téměř 60 příznivců rockové hudby připravil příjemné pohoštění pan Herbert Zelenka jakožto představitel Distribuce Marlenka. Zábava domácích, Bezděkováků, Řesaňáků i hostů z Kasejovic a z Prahy trvala s hudbou zhruba do dvou hodin, ale ani po skončení produkce lidé ještě domů nespěchali.

Vystoupení muzikantů, kteří pravidelně účinkují v Řesanicích, si nenechala ujít ani jedna jejich fanynka z Kasejovic. Ač zraněná, dostavila se s berlemi, obutá neobutá – na jedné noze botu, na druhé ponožku – zkrátka se zlomenou nohou. Avšak bavila se stejně jako ostatní. Byl to povedený večer.

www.replicabagmall.com

31.3.2019 - Správce