Erb obce Nezdřev
Oficiální stránky obce na území okresu Plzeň jih v západní části Blatenské vrchoviny

Řesaňáci si přijeli do Nezdřeva pro tombolu

 

Nezdřevský rok má několik nepominutelných bodů. Patří k nim také hasičský bál. Naštěstí v naší obci (ani v okolí) není příliš požárů, a tak příležitost ukázat své organizační schopnosti mají dobrovolní hasiči právě při pořádání tradiční taneční zábavy.

 

Ačkoli parta, která tuto akci zajišťuje, je už léta stabilní, stále se najdou drobnosti, jež lze vylepšovat. Letos to bylo například zjednodušené vydávání části tomboly, a to ku prospěchu jak vydávajících, tak výherců.

 

Tombola, jak je již také dobrou tradicí řady posledních let, byla opět velmi přitažlivá i díky sponzorům, z nichž je třeba jmenovat zejména Dřevovýrobu Seidl, VHD Hradiště a Leifheit Blatná, ale rovněž místní řemeslníky a živnostníky Jana Bláhu, Josefa Chaloupku, Milana Palečka ml. a Michala Větrovce. Na letošní tombole bylo pozoruhodné, že prakticky pro polovinu losovaných cen si přišli šťastlivci ze sousedních Řesanic.

 

Zábava se ze soboty 2. února pochopitelně protáhla dlouho přes půlnoc a muzikanty Minimaxu, kteří měli v Nezdřevě vydařenou premiéru, nechtěli návštěvníci pustit domů, jim se totiž domů také nechtělo.

Best Replica Watches

Jiří Čepelák

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor
3.2.2019 - Správce
Obec Nezdřev: Adresa: Nezdřev 9, 335 44 Kasejovice
Telefon: 371 595 609
Email: obec.nezdrev@sporknet.cz
Odkazy: Město Kasejovice: www.kasejovice.cz
CzechPoint: www.czechpoint.cz
Portál Veřejné správy: portal.gov.cz
Krajský úřad: www.kr-plzensky.cz
Informace o stránkách: Prohlášení o přístupnosti stránek
Tvorba stránek: www.ptweb.cz
Grafický návrh: www.jak.cz