Nezdřevským hasičům se ples povedl

Předznamenalo to už sluníčko, které po řadě vskutku zimních dnů v sobotu 4. února předvádělo své schopnosti, jimiž nás zajisté v plné míře obdaří ve zvolna se blížícím jaru.

Stovce spokojených hostů vyhrávalo hudební uskupení Karel tentokrát v sedmičlenném obsazení. Jak sami hudebníci říkali,replica watches tak trochu si připadali jako soubor alexandrovců proslulý svým počtem. O humorný začátek večera se postaral harmonikář Václav Čadek, když v uvítací řeči pronesl překvapivou větu: Jsme zase rádi tady u vás v Bezděkově. Teprve výhrůžný pohled i pokřik nezdřevského starosty a údery paliček, které nemířily do bubnů, ale do zad Čadkových, dovedly mluvčího k realitě. Nutno přiznat, že se ze svého omylu docela dobře vymluvil a mnozí v sále to dokonce považovali za předem připravený vtip.

Zábava místních i mnoha přespolních se rozvíjela, jak je ostatně v posledních letech obvyklé, v příjemné pohodě. K ní jistě přispělo také to, že každý, kdo si stihl opatřit poukázky do soutěže o ceny, si něco menšího, či většího odnesl. Vždyť na 600 poukázek připadlo 300 výher.

O úspěšnosti bálu svědčí, že většina návštěvníků vydržela dlouho přes půlnoc a ve tři hodiny, kdy muzikanti končili, byl parket ještě stále slušně zaplněný. Úsilí, které nezdřevští hasiči do přípravy akce i jejího vlastního průběhu vložili, se dočkalo té nejlepší odměny: Třebaže vždycky je co zlepšovat, letošní bál se povedl.

1.3.2017 - Správce